ECOMMERCE, KTÓRY NIE OGRANICZA

Pierwsza na świecie platforma gotowa sprostać najcięższym wyzwaniom.

Zachwyć swoich partnerów B2B


Czy wiedziałeś, że nawet 93% partnerów B2B woli dokonywać zakupów w sieci? Ich prywatne przyzwyczajenia dotyczące zakupów internetowych przekładają się na wymagania względem platform sprzedaży biznesowej. Dlatego też dzisiejsze platformy B2B z zewnątrz niczym nie różnią się od tradycyjnych sklepów internetowych kierowanych do klientów indywidualnych B2C. Z Magento możesz stworzyć niesamowite portale potrafiące sprostać najtrudniejszym wymaganiom zarówno Twojego biznesu, jak i Twoich partnerów.

Nasze moduły B2B

Ograniczona widoczność cen

Ceny w systemie partner widzi dopiero po zalogowaniu. Wykorzystywane z modułem aktywacji i modułem regulacji cen względem partnera.

Wielomagazynowość

Moduł umożliwia informowanie partnerów o dostępności produktów w wielu strefach magazynowych.

Masowe zamawianie produktów

Dodatek pozwala na składanie zamówienia złożonego z wielu produktów z poziomu jednego widoku (jednej strony sklepu). Użytkownik musi jedynie określić ilość każdego towaru. Dzięki temu osoba składająca zamówienie nie musi wchodzić do strony z opisem każdego z produktów osobno.

Aktywacja klienta

Każdy nowy partner, który założy konto w Twoim portalu będzie mógł uzyskać pełną funkcjonalność systemu dopiero po aktywacji przeprowadzonej przez administratora platformy. Informacja o każdej nowej rejestracji jest z automatu wysyłana mailem do administratora.

Subkonta i konta nadrzędne

Rozwiązanie szczególnie przydatne w momencie gdy Twój partner posiada wiele oddziałów składających zamówienia niezależnie od siebie. Administrator konta partnera może zarządzać zamówieniami składanymi w oddziałach. Moduł umożliwia również przydzielanie różnego poziomu uprawnień pracownikom posiadającym dostęp do systemu.

Regulacja cen sprzedaży względem partnera

Celem tego modułu jest uzależnienie cen sprzedawanych towarów i usług od partnera, który przegląda ofertę zamieszczoną w platformie. Wykorzystywany jest tutaj mechanizm przyporządkowywania partnerów do grup cenowych, co umożliwia konsolidowanie partnerów w grupy. Przy wykorzystaniu tego dodatku pewna grupa Twoich partnerów w swojej ofercie będzie widzieć cenę, która dla innej grupy partnerów może być zupełnie inna.

Opiekun biznesowy klienta

Każdy wie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi. Po zalogowaniu do systemu Twój partner zobaczy panel umożliwiający szybki kontakt z swoim opiekunem. Dodatkowo opiekun klienta informowany jest na bieżąco o składanych zamówieniach, zgłoszeniach serwisowych, czy reklamacjach składanych w systemie.

Serwis, reklamacje i RMA

Składanie wniosków serwisowych, reklamacji i obsługa RMA jeszcze nigdy nie była tak prosta! Twoi partnerzy mają dostęp do predefiniowanych przez Ciebie szablonów, które automatycznie wypełniają się ich danymi adresowymi. Moduł RMA pozwala na zgłaszanie reklamacji dotyczących produktów i usług zamówionych za pośrednictwem platformy dzięki czemu system automatycznie łączy reklamowany towar z numerem zamówienia.

Integracja z systemami Odoo i OpenERP

Rozwijany przy naszym udziale moduł synchronizacji platformy Magento i systemów Odoo (dawniej OpenERP) zaowocował możliwością synchronizacji partnerów, produktów, zamówień sprzedaży oraz faktur.

Sprzedaż bez uwzględniania stanów magazynowych

Często zdarza się, że specyfika prowadzonego biznesu wymaga od platformy możliwość sprzedaży towarów bez uwzględniania rzeczywistych zapasów na magazynie. Użytkownik w dalszym ciągu widzi ile towaru jest dostępne w chwili obecnej, ale dodatkowo informowany jest o przybliżonej następnej dostawie towaru danego produktu.

Moduł synchronizacji faktur z systemu zewnętrznego

Ponieważ specyfika polskiej księgowości wymaga, aby wydawane faktury posiadały spójną numerację oraz jeden, z góry zdefiniowany wygląd, opracowaliśmy moduł, pozwalający na pobieranie przez użytkowników platformy faktur wystawionych w innym systemie.

Integracje z innymi systemami i serwisami

• integracja z systemem Kamsoft
• integracja produktów i stanów magazynowych z platformami Texet, Inspirion oraz PF Concept.

POZNAJ KLASYCZNE ROZWIĄZANIA B2C

Sprzedaż w sieci to nowi klienci i zupełnie nowy zasięg sprzedaży.

Standardowe moduły B2C

Płatności internetowe

Korzystając z usług dostawców płatności internetowych pozwól swoim klientom na płatności przy użyciu karty i szybkich przelewów.

SSL

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort zakupów Twoich klientów wykupując certyfikat SSL.

Nasze moduły B2C

Przewidywane koszty przesyłki

Moduł na bieżąco obliczający przewidywane koszty przesyłki do klienta. Wykorzystuje globalne ustawienia sklepu oraz umożliwia zdefiniowanie kosztów przesyłki wybranym klientom indywidualnie. Ponadto dodatek wyświetla informację o kwocie brakującej klientowi do darmowej wysyłki.

Program lojalnościowy

Dodatek umożliwiający klientom sklepu na zbieranie punktów za zakupione produkty. Zebrane punkty można następnie wymieniać na darmowe produkty lub wykorzystywać je do uzyskiwania rabatów przy przyszłych zakupach.

Wsparcie

Posiadasz już sklep w technologii Magento? A może chcesz rozszerzyć zakres swojej sprzedaży o rynki B2B? Wiemy jak rozpocząć budowę Twojego sklepu od zera. Możemy również otoczyć wsparciem istniejący projekt.

+48 (22) 266 01 02