Kariera

Praca w Lacan

Lacan Technologies to zespół osób, dla których praca jest pasją. Stawiamy na samodzielność, która w naszym mniemaniu jest obok przedsiębiorczości jednym z najważniejszych czynników, warunkujących dynamiczny i efektywny rozwój. Dzięki odpowiednio przygotowanemu programowi staży i praktyk jesteśmy w stanie dopasować rodzaj obowiązków do profilu naszych kandydatów. Pozwala to osobom, które do nas przychodzą na rozwinięcie skrzydeł i wykorzystanie potencjału, który w nich drzemie. Każda osoba, która chce się z nami rozwijać otrzymuje wsparcie merytoryczne i narzędzia potrzebne do pracy, a unikalny charakter naszego programu powoduje, że nasi podopieczni w krótkim czasie uczą się więcej niż gdziekolwiek indziej.

Dlaczego warto praktykować w Lacan Technologies?

Jest kilka powodów, dla których warto do nas przyjść. Oto i one:

  • niepowtarzalna atmosfera pracy,
  • indywidualne podejście do każdej osoby praktykującej w naszej firmie,
  • pomoc na każdym etapie rozwoju,
  • u nas nauczysz się praktycznie wykorzystywać wiedzę zdobytą na studiach,
  • stawiamy na konkretną naukę – możesz zapomnieć o parzeniu kawy,
  • otrzymasz kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci na dobry start w naszej firmie.

Przekonaj się sam, że warto się z nami rozwijać. Zapraszamy!

Procedura rekrutacji

Zainteresowani kandydaci po wysłaniu aplikacji (CV) za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego, otrzymają na swoją skrzynkę pocztową e-maila zwrotnego z zestawami testów kompetencyjnych, które sprawdzą m.in. stopień znajomości języka obcego, umiejętność logicznego myślenia i posługiwania się narzędziami związanymi z aplikacją na dane stanowisko. Testy są interaktywne, dlatego po wykonaniu każdego z nich, są one do nas automatycznie przesyłane.

Po ich sprawdzeniu i przeanalizowaniu skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami. Są one zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną z koordynatorem Lacan Technologies. W wypadku dodatkowych wątpliwości przeprowadzane są dni szkoleniowe, podczas których sprawdzamy jak kandydat pracuje i wykonuje swoje obowiązki.

Aktualne oferty pracy

Obecnie aktualne oferty pracy znajdują się na pracuj.pl